کاشی کاری به سبک استاد جهانگیر شمشیری

شرکت هنر های دستی شمشیری تنها دریافت کننده ی نشان ملی اصالت کالای صنایع دستی از معاونت صنایع دستی سازمان میراث فرهنگی و به عنوان تولید کننده برگزیده صنایع دستی از سوی بسیاری از مراجع و نهادهای ذی‏ربط، دارای کلیه مجوزهای رسمی مورد نیاز برای فعالیت در این حوزه می باشد. همچنین، در حال حاضر شرکت هنر های دستی شمشیری با توجه یه استقبال چشمگیر پیمان کاران و کارفرمایان گرامی جزو برترین تولید کنندگان صنایع دستی ایران به شمار می آید.

پروژه های صنایع دستی خود را به ما پسپارید و خیال خود را از تمامی جهات کار راحت کنید. ما به اثری فراموش نشدنی می اندیشیم...

 

جلب رضایت شما بزرگترین دستاورد ما می باشد...

وبگاه اینترنتی ما، راه میانبریست برای شما.

علاقه مندی ما به کار، یکی از عوامل موفقیتمان است.

حضور استاد در کنار کارکنان، آنچه که "شما" می خواهید.

استاد جهانگیر شمشیری در سال 1342 در شیراز چشم به جهان گشود. ایشان از سال 1370 فعالیتش را در زمینه طراحی و ساخت کاشی هفت رنگ شروع کردند و از همان آغاز دیدگاه خود را بر این امر استوار کرده، که علاوه بر رعایت اصول سنتی کاشی کاری، از علم و امکانات روز نیز برای پیشرفت و بهبود کار خود استفاده کنند.
روش کار ایشان بر این گونه می باشد که برای هر پروژه جدید طرحی منحصر به آن پروژه طراحی کنند و در مرحله ی اجرا از بهترین کاشی و مواد اولیه استفاده شود و برای پخت کاشی که از مهم ترین مراحل کار به حساب می آید از کوره الکتریکی استفاده کنند، لذا ایشان می توانند کارهایی با کیفیت و دوام بسیار عالی با لعابی مقاوم، برجسته و براق، طرحی ناب و اختصاصی و در نهایت اثری ماندگار را به مشتریان خود ارائه دهند. اثار استاد با دربر گیری بیش از 50 طیف رنگی مختلف چیزی بیشتر از پاسخگویی به نیاز و سلیقه مشتری می باشد و آنرا به اثری فراموش نشدنی تبدیل میسازد.
استاد جهانگیر شمشیری در طول مدت فعالیتشان علاوه بر گسترش حرفه ی کاشی هفت رنگ و ارائه این هنر نفیس ایرانی به کشورهای دیگر و شرکت در نمایشگاه های استانی، کشوری و بین المللی صنایع دستی در سال 1392 موفق به کسب نشان ملی اصالت، مرغوبیت و برتری کالای صنایع دستی در رشته کاشی هفت رنگ شدند.

110

کاشی هفت رنگ

12

محراب مساجد و اماکن مذهبی

32

تابلو های سفالی

210

طراحی سنتی اختصاصی

16

کاشی کاری گلدسته مساجد

96

نصب و اجرای کاشی کاری

هدف ما

معرفی هنر، فرهنگ و افتخارات کشور عزیزمان ایران به تمامی نقاط دنیا و تبدیل شدن به نشان هنر ایرانی نزد دیگر مردم جهان.