نمونه کارهای شرکت صنایع دستی شمشیری نمودی از خلاقیت، کیفیت و برتری در عرصه تولید کاشی هفت رنگ و کاشی هایی با طراحی مدرن با لعاب برجسته می باشد. در صورت تمایل به همکاری با ما در تماس باشید...

 

گلیم های کاشی کاری شده – اوج زیبایی در تلفیق هنرهای ایرانی

گلیم

گلیم دست بافته ای ساده است از (تار پنبه یا پشم) و پود (بشم) که معمولاً از پشم حیوانات اهلی بر دار افراشته بافته شده که هر منطقه طرح مختص به خود را داراست و عموماً به عنوان فرش کاربرد داشته است. ممکن است بافت گلیم با تغییراتی کاربردهای دیگری غیر از فرش در بین عشایر داشته باشد: از جمله نمک دان ، جل اسب، نوار چادر.

گلیم در کاشی کاری

شرکت هنر های دستی شمشیری با تلفیق هنر بسیار نفیس گلیم بافی با هنر باستانی کاشی هفت رنگ، نمونه هایی بسیار زیبا و پرکاربرد در این زمینه پدید آورده است. این گلیم های کاشی کاری شده با الهام از همان طرح ها و الگوهای قدیمی و عشایری ساخته شده و برای تزیین مکان های مختلف پارسی بهترین گزیینه میباشند.

دوام و کیفیت گلیم های کاشی کاری شده

در رابطه با دوام و کیفیت گلیم های ساخت شرکت صنایع دستی شمشیری باشد گفت که مانند تمامی نمونه ها و کارهای دیگر این شرکت از حداکثر دوام ممکن در بین کارهای ایرانی برخوردار میباشد و کیفیت طراحی، رنگ گذاری و پخت کم نظیر این کار ها دوام بیشتر از ۱۰۰ سال را برای شما تضمین خواهد کرد.

 

عمر تضمینی کارکرد: 100 سال

تغییر رنگ به مرور زمان: 0%

 اصالت طراحی: 100%

کیفیت مواد مصرفی: درجه 1

عضویت در خبرنامه ما

Fields marked with an * are required

نمونه های دیگر هنر های دستی شمشیری

نمایش همه